Nákup a objednávka
Benzínová sekačka Weibang WB 536 SKVPRO
Kosačka WEIBANG WB 536 SKVPRO disponuje tlakovým mazaním, vďaka ktorému môže kosiť aj v extrémnejších podmienkach väčšiu zvahu. motor. Je určená na stredne veľké až veľké trávnaté plochy a pre ťažké profesionálne nasadenie.
Kosačka vyniká špeciálnym pevným a masívnym oceľovým šasim. Veľkou prednosťou tejto kosačky je variabilnosť použitia mnohých funkcií, čo znamená, že kosačka WEIBANG WB 536 SKVPRO vie zbierať pokosenú trávu do koša, mulčuje, vyhadzuje trávu bokom, zadným deflektorom- má variabilný prevodovkou.
Ďalším veľkým unikátom je motor, ktorý patrí medzi to najlepšie čo japonský výrobca KAWASAKI v tejto triede ponúka. Jedná sa o profesionálny silný motor rozvodu OHV s výkonom 6 HP a vysokým krútiacim momentom 11,8 Nm.
Pogumované sendvičové hliníkové kolesá sú uložené v obojstranných guličkových ložiskách, centrálne nastavenie výšky kosenia je u tejto značky samozrejmosťou. Veľkým nadštandardom u tejto kosačky je použitá špeciálna trecia spojka na noži kosačky pod unášačom, ktorá je schopná preklzu noža pri narazení do pevnej prekážky. Táto funkcia môže eliminovať škody na kosačke spôsobené nárazom noža do prekážky.
Ergonomická rukoväť s ovládacími prvkami otáčok motora a špeciálny povlak na obvode zberného koša, ktorý stimuluje prúd vzduchu, aby sa neprášilo na obsluhu. V neposlednom rade treba upozorniť na profesionálny prvok, ktorým kosačka disponuje a to je masívna kovová 3-rýchlostná prevodovka s garantovanou dlhou životnosťou až 1500 hod.
Novinkou kosačky je funkcia tzv. ekonomické uskladnenie, ľahké čistenie, servisovanie, otočiť a postaviť na zadné špeciálne pätky šasi, týmto sa ľahko dostanete na spodnú časť žacieho ústrojenstva, uloženie náprav a prevodovku. Novinkou je špeciálny metalický komaxitový nástrek s kladivkovou úpravou. luxusný vzhľad a eleganciu.
Pri splnení podmienok výrobcu sa na kosačky Weibang poskytuje predĺžená záruka 4 roky.
Při splnění podmínek výrobce se na sekačky Weibang poskytuje prodloužená záruka 4 roky.
Výhody:
| Kategória | Benzínové sekačky s pojazdom |
| Výrobca | Weibang / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Materiál | Kov |
| Pojezd | Áno |
| Záber | 51 cm |
| Hmotnosť | 52 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Mulčovanie , Bočné vyhadzovanie , Guľôčkové ložiská , Nastavenie výšky rukoväte , Manuálny štart , Nastaviteľná rýchlosť pojazdu , Ovládanie otáčok motora , Ukazovateľ plnosti koša , Ovládací panel na rukoväti |
| Výrobce motoru | Kawasaki |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Výkon | 3450 W |
| Start | Ručné |
| Veľkosť záhrady až | 2000 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 70 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 30 mm |
| Veľkosť zadných kolies | 22 cm |
| Veľkosť predných kolies | 20.5 cm |
| Maximálna rýchlosť | 4.4 km/h |
| Minimálna rýchlosť | 2.9 km/h |
| Objem koša | 70 l |
| Rozmery balenia | 106.0 x 51.0 x 63.0 cm |