Nákup a objednávka
Benzínová sekačka Weibang WB 537 SCV 6IN1
Kosačka je určená na veľké trávnaté plochy a pre stredne aj pre ťažké profesionálne nasadenie. Vyniká špeciálnym pevným a masívnym oceľovým šasim. Veľkou prednosťou tejto kosačky je variabilnosť použitia mnohých funkcií 6in1, čo znamená, že kosačka WEIBANG WB 537 SCV 6in1 vie zbierať pokosenú trávu do koša, má bočné vyhadzovanie, možnosť mulčovania aj zadný deflektor.
Výhodou je silný motor WEIBANG so super výkonom 7 HP a vysokým krútiacim momentom 10,5 Nm. Nôž s veľkými lopatami Vám perfektne zoberie aj prerastenú mokrú trávu. Pogumované sendvičové kolesá sú uložené v obojstranných guličkových ložiskách, centrálne nastavenie výšky kosenia je u tejto značky samozrejmosťou.
Veľkým nadsom trecia spojka na noži kosačky pod unášačom, ktorá je schopná preklzu noža pri narazení do pevnej prekážky. Táto funkcia môže eliminovať škody na kosačke spôsobenej nárazom noža do prekážky.
Veľkou výhodou tejto kosačky je riešenie pojazdu pomocou hriadeľového kardanového pohonu. Jedná sa o unikátnu bezstratovú technológiu pojazdu, bez použitia klinového remeňa. Týmto odpadajú problémy s klinovým remeňom, čistenie spodnej časti kosačky atď. Hriadeľový kardanový pohon je bezúdržbový as podstatne dlhšou životnosťou. hod.
Novinkou kosačky je funkcia tzv. "CHYTRÉ RIEŠENIE", kosačku je možné pre lepšie uskladnenie, ľahké čistenie, servisovanie otočiť a postaviť na zadné špeciálne pätky šasi, týmto sa ľahko dostanete na spodnú časť žacieho ústrojenstva, uloženie náprav a prevodov. kosačky Weibang poskytuje predĺžená záruka 4 roky.
Novinkou sekačky je funkce tzv. "CHYTRÉ ŘEŠENÍ", sekačku lze pro lepší uskladnění, snadné čistenie, servisování otočit a postavit na zadní speciální patky šasi, tímto se snadno dostanete na spodní část žacího ústrojí, uložení náprav a převodovku.
Při splnění podmínek výrobce se na sekačky Weibang poskytuje prodloužená záruka 4 roky.
Výhody:
| Kategória | Benzínové sekačky s pojazdom |
| Výrobca | Weibang / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Materiál | Kov |
| Pojezd | Áno |
| Záber | 53 cm |
| Hmotnosť | 49 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Mulčovanie , Bočné vyhadzovanie , Guľôčkové ložiská , Nastavenie výšky rukoväte , Manuálny štart , Nastaviteľná rýchlosť pojazdu , Ovládanie otáčok motora , Ukazovateľ plnosti koša , Ovládací panel na rukoväti |
| Výrobce motoru | WEIBANG |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Hladina akustického výkonu | 96 dB |
| Výkon | 3100 W |
| Objem motora | 196 cm3 |
| Start | Ručné |
| Veľkosť záhrady až | 2000 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 80 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 25 mm |
| Veľkosť zadných kolies | 22 cm |
| Veľkosť predných kolies | 20.5 cm |
| Maximálna rýchlosť | 4.4 km/h |
| Minimálna rýchlosť | 2.9 km/h |
| Objem koša | 70 l |
| Rozmery balenia | 60.0 x 50.0 x 98.0 cm |