Nákup a objednávka
Benzínová sekačka Weibang WB 506 SCVE 6in1
Kosačka je určená na stredne veľké trávnaté plochy. WEIBANG WB 506 SCVE 6in1 vyniká špeciálnym pevným a masívnym. Veľkou prednosťou tejto kosačky je variabilnosť použitia funkcií 6 in 1, čo znamená, že táto kosačka vie zbierať pokosenú trávu do koša, mulčuje, vyhadzuje trávu bokom, zadným deflektorom a má variabilný pojazd daný 7 rýchlostným variátorom.
Ďalším veľkým unikátom je motor, ktorý patrí medzi to najlepšie čo WEIBANG v danej triede ponúka. Jedná sa o profesionálny silný motor rozvodu OHV s výkonom 6 HP a vysokým krútiacim momentom 9,5 Nm. Veľkou výhodou tohto motora je automatický sýtič, tzn. že kosačku naštartujete kedykoľvek, bez nutnosti čokoľvek na kosačke či motore nastavovať.
Veľmi ľahké elektrické štartovanie zvládne bez problémov každý aj starší človek. Ďalší profesionálny prvok, ktorým kosačka disponuje je masívna kovová variabilná prevodovka s garantovanou dlhou životnosťou.
Novinkou kosačky je funkcia tzv. časť žacieho ústrojenstva, uloženie náprav a prevodovku.
Výhody: trecia spojka noža
Novinkou sekačky je funkce tzv. "CHYTRÉ ŘEŠENÍ", sekačku lze pro ekonomické uskladnění, snadné čistenie, servisování otočit a postavit na zadní speciální patky šasi, tímto se snadno dostanete na spodní část žacího ústrojí, uložení náprav a převodovku.
Výhody:
| Kategória | Benzínové sekačky s pojazdom a elektrickým štartérom |
| Výrobca | Weibang / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Materiál | Kov |
| Pojezd | Áno |
| Záber | 51 cm |
| Hmotnosť | 43 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Mulčovanie , Bočné vyhadzovanie , Elektrický štart , Guľôčkové ložiská , Antivibračný systém , Nastavenie výšky rukoväte , Nastaviteľná rýchlosť pojazdu |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Výkon | 2600 W |
| Objem motora | 166 cm3 |
| Start | Elektrický |
| Veľkosť záhrady až | 1500 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 75 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 25 mm |
| Veľkosť zadných kolies | 22 cm |
| Veľkosť predných kolies | 18 cm |
| Maximálna rýchlosť | 4.4 km/h |
| Minimálna rýchlosť | 3 km/h |
| Objem koša | 70 l |
| Rozmery balenia | 57.0 x 51.0 x 99.0 cm |