Nákup a objednávka
Benzínová kosačka FIELDMANN FZR 4210-B
Benzínová kosačka FIELDMANN FZR 4210-B s motorom RATO OHV s výkonom 1900 W, objem motora je 127 c. Záber kosenia je 42 cm a je vhodný pre záhrady do cca 1000 m2. Saši kosačky je vyrobené z kvalitnej ocele.
Má centrálne nastavenie výšky do 6 pozícií, výška kosenia je 25 - 75 mm. Kolesá sú uložené na guličkových ložiskách.
Benzínová kosačka FIELDMANN FZR 4210-B má systém kosenia 3 v 1, ktorý zahŕňa zber do koša, zadné vyhadzovanie a mulčovanie. Zberný kôš s objemom 45 l má ukazovateľ naplnenia.
Výhody:
| Kategória | Benzínové sekačky s pojazdom |
| Výrobca | Fieldmann / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Materiál | Oceľ |
| Pojezd | Áno |
| Záber | 42 cm |
| Hmotnosť | 23 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Mulčovanie , Nastavenie výšky rukoväte , Manuálny štart , Ukazovateľ plnosti koša |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Objem palivovej nádrže | 1 l |
| Výkon | 1900 W |
| Objem motora | 127 cm3 |
| Veľkosť záhrady až | 1000 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 75 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 25 mm |
| Objem olejovej nádrže | 0.5 l |
| Veľkosť zadných kolies | 20 cm |
| Veľkosť predných kolies | 15 cm |
| Objem koša | 45 l |
| Rozmery balenia | 51.0 x 44.0 x 72.0 cm |