Nákup a objednávka
Bazén Florida Premium Marimex ratan 2,15 x 4 x 1,22 m bez prísl. 10340215
Bazén Florida Premium Marimex 2,15 x 4,00 x 1,22 m RATAN patrí medzi najobľúbenejšie nadzemné bazény v SR. Medzi hlavné prednosti bazéna Florida Premium patrí výhodná cena, jednoduchá údržba, stabilná konštrukcia, široká hladina vody a jednoduché sprevádzkovanie. Stačí pripraviť miesto pre bazén, rozvinúť bazénovú podložku, rozbaliť bazén, zostaviť podpornú konštrukciu a navliecť na ňu bazénovú fóliu. Od vybalenia bazéna môžete do 30 minút začať napúšťať vodu. Ďalšou výhodou bazéna Marimex Florida Premium je možnosť voľby, či bazén na zimu vypustíte, zložíte a uvoľníte záhradu pre iné aktivity, alebo ho rozhodnete aj ponechať vonku. sezónu, ušetríte čas, peniaze za vodu a zároveň aj samotnú vodu. Pri zazimovaní zostane v bazéne viac ako 80 % vody, ktorú môžete v ďalšej sezóne znova využiť. Po skončení kúpacej sezóny je nutné bazén vyčistiť, vypustiť a uložiť na suché a nemrznúce miesto. Správnou údržbou predĺžite jeho životnosť. Odporúčame tiež bazén po každom kúpaní zakrývať krycou plachtou, aby sa zabránilo znečisteniu. Laminovaná fólia bazéna Florida Premium je trojvrstvová a vystužená polyesterovou tkaninou. Kvalitné spracovanie fólie zaisťuje dlhodobé a bezproblémové používanie bazéna.
K bazénu môžete pripojiť ľubovoľnú kartušovú či pieskovú filtráciu. Pre napojenie filtrácie sú pripravené priechody stenou bazéna s priemerom 32 mm (5/4"). Pre pripojenie pieskovej či kartušovej filtrácie je potrebné dokúpiť, 6ks bazénových hadíc, 1 ks inštalačnej sady. Pre pripojenie univerzálneho závesného skimmera, stenou bazéna, ktorý je v balení bazéna za priechodku, ktorá je v balení skimmera.
Bazén je vhodný na použitie aj so slanou vodou, možno naň napojiť solinátor (za podmienky, že filtrácia má dostatočný výkon pre daný solinátor).
Bazén do zeme.
Výhody:
balenie:
1 x bazén Florida Premium Marimex ratan 2,15 x 4 x 1,22 m| Kategória | Bazény Florida Premium |
| Výrobca | Marimex / Informace o výrobci |
| Hmotnosť | 64.66 kg |
| Priemer bazéna | 2,15 x 4 m |
| Hĺbka vody | 1.05 m |
| Objem vody v bazéne | 8.4 m3 |
| Konštrukcia | kovová |
| Možnosť pripojenia filtrácie | áno |
| Tvar bazéna | obdĺžnik |
| Pre hadice s priemerom | 32 mm |
| Určené pre filtrácie | kartušové aj pieskové |
| Rozmery balenia | 142.0 x 35.0 x 64.0 cm |