Nákup a objednávka
Akumulátor Powerplus pre POWX1700 18V/1,5 Ah
Náhradný akumulátor určený pre aku kompresor Powerplus POWX1700.
Obsah balenia:
| Kategória | Nabíjačky a akumulátory |
| Výrobca | Powerplus / Informace o výrobci |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Hmotnosť | 1.5 kg |
| Napätie | 18 V |
| Kapacita akumulátora | 1.5 Ah |
| Rozmery balenia | 9.0 x 5.0 x 10.0 cm |