Nákup a objednávka
Aku kompresor 18V LI-ION Powerplus POWX1700
Aku kompresor POWERPLUS POWX1700 je určený na nafukovanie pneumatík vozidiel, motocyklov alebo bicyklov a nafukovanie vybavenia pre hry, šport a voľný čas.
Výhody:
Obsah balenia:
Akumulátor a nabíjačka
| Kategória | AKU kompresory |
| Výrobca | Powerplus / Informace o výrobci |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Hmotnosť | 1.1 kg |
| Napätie | 18 V |
| Typ kompresora | Bezolejový |
| Max. tlak | 8 bar |
| Kapacita akumulátora | 1.5 Ah |
| Rozmery balenia | 30.0 x 11.0 x 41.0 cm |