Aku vysávač/fukár Makita LXT DUB185Z
Aku vysávač/fukár Makita LXT DUB185Z vás nadchne svojou ľahkosťou, kompaktným dizajnom a súčasne silným výkonom-strong> vďaka akumulátoru. Tri úrovne nastavenia objemu vzduchu umožňujú zvoliť optimálnu silu fúkania alebo sania presne podľa aktuálnych potrieb.
Prácu spríjemní ergonomicky tvarovaná pogumovaná rukoväť, ktorá zaisťuje pohodlie aj pri dlhšom používaní. Elektronický vypínač umožňuje plynulú reguláciu výkonu, takže máte všetko neustále pod kontrolou.
Praktickým bonusom jemožnosť premeny fukára na výkonný vysávač pomocou špeciálneho dokúpiteľného príslušenstva. Jeho použitie ale neodporúčame na vysávanie väčších alebo tvrdých častíc (kusy dreva, klince, skrutky, kamienky), ktoré by mohli poškodiť konštrukciu stroja. Odporúčané použitie je na prach a drobné/mäkké častice (napr. piliny).
Aku vysávač/fukár Makita LXT je súčasťou aku programu Makita LXT 18V a je tak kompatibilný s akumulátormi rady.
Obsah balenia:
Akumulátor a nabíjačka nie sú súčasťou balenia.
| Kategória | Dílenské fukary |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| AKU program | Makita LXT |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnosť | 1.9 kg |
| Hladina akustického výkonu | 94 dB |
| Napätie | 18 V |
| Rýchlosť vzduchu | 353 km/h |
| Prietok vzduchu | 3,2 m3/min |
| Fúkanie | áno |
| Vysávanie | áno |
| Rozmery balenia | 17.0 x 20.0 x 28.0 cm |