Nákup a objednávka
Aku vŕtací skrutkovač Bosch GSR 120-LI 06019G8002
Aku vŕtací skrutkovač Bosch GSR 120-LI je ideálnym nástrojom na skrutkovanie a vŕtanie, ktorý ponúka špičkové vlastnosti a výkon. Vyznačuje sa vysokým krútiacim momentom a rýchlosťou vŕtania, čo umožňuje rýchlu a výkonnú prácu aj pri náročnejších úlohách. Aku vŕtačka Bosch PROFESSIONAL GSR 120-LI je tak skvelou voľbou pre profesionálov i domácich majstrov, ktorí potrebujú spoľahlivé, výkonné a odolné náradie. Aku vŕtací skrutkovač je súčasťou aku programu Bosch PROFESSIONAL 12V.
Výhody:
Obsah balenia:
1x Aku vŕtací skrutkovač Bosch GSR 120-LI 06019G8002 AhAkumulátory a nabíjačky
| Kategória | Aku vŕtačky a skrutkovače s bateriou a nabíjačkou |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| AKU program | Bosch Professional 12V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Hmotnosť | 0.8 kg |
| Hladina akustického výkonu | 78 dB |
| Napätie | 12 V |
| Rozsah upínania skľučovadla | 0,8 - 10 mm |
| Uťahovací moment | 30 Nm |
| Kapacita akumulátora | 2 Ah |
| Maximálne otáčky | 1500 ot/min. |
| Maximálny priemer vŕtania | 20 mm |
| Rozmery balenia | 27.0 x 11.0 x 29.0 cm |