Nákup a objednávka
Aku vŕtací skrutkovač Einhell TE-CD 12/1 Li 4513594
Aku vŕtací skrutkovač Einhell je užitočný a robustný asistent pre skrutkovanie a vŕtanie v domácnosti, dielni a garáži. Vďaka lítium-iónovej technológii je vŕtací skrutkovač vždy pripravený na použitie bez toho, aby dochádzalo k akémukoľvek samovybíjaniu. použitie. Za účelom optimálneho osvetlenia pracovných oblastí je vŕtací aku skrutkovač vybavený LED osvetlením.
S ergonomickým dizajnom a osvedčeným mäkkým úchopom bol kladený dôraz na maximálny komfort. Robustná kovová prevodovka bola vyvinutá s ohľadom na dlhú životnosť. Za 45 minút sa nabíjačka postará o nabitie 2,0 Ah batérií, ktoré sú tiež súčasťou príslušenstva.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Aku vŕtačky bez príklepu |
| Výrobca | Einhell / Informace o výrobci |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Hmotnosť | 1.13 kg |
| Napätie | 12 V |
| Rozsah upínania skľučovadla | 1-10 mm |
| Uťahovací moment | 30 Nm |
| Kapacita akumulátora | 2.0 Ah |
| Maximálne otáčky | 1400 ot/min. |
| Maximálny priemer vŕtania | 10 mm |
| Rozmery balenia | 22.0 x 8.0 x 25.0 cm |