Nákup a objednávka
Aku strunová kosačka Bosch UniGrassCut 18V-23-450 06008C1G01
Aku strunová kosačka Bosch UniGrassCut 18V-23-450 je navrhnutá pre maximálnu prácu. Vďaka teleskopickému nastaveniu výšky si môžete ľahko prispôsobiť kosačku tak, aby manipulácia bola pohodlná a ergonomická.
Funkcia EdgeSimple umožňuje ľahké a presné začisťovanie okrajov trávnik, stačí len kliknúť a. Pre prácu na ťažko prístupných miestach, napríklad pod lavičkami, je kosačka vybavená naklápacou hlavou, ktorá zaistí presné vyžínanie aj na týchto miestach. Poloautomatická cievka eliminuje nutnosť ručného nastavovania, čo vám ušetrí. Kosačka je ideálna na začisťovanie okrajov, vyžínanie, kosenie trávy a odstraňovanie buriny na malých až stredne veľkých trávnikoch. V.Rozmery ( d x š x v ): 133 x 260 x 240 cm
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | AKU strunové sekačky |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| AKU program | Bosch Power For All 18V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Hmotnosť | 2 kg |
| Pracovný nástroj | Struna |
| Hladina akustického výkonu | 76 dB |
| Napätie | 18 V |
| Priemer struny | 1,6 mm |
| Odvíjanie struny | Poloautomatické |
| Otáčky strunovej hlavy | 8500 ot /min |
| Pracovný záber strunovej hlavy | 26 cm |
| Maximálne otáčky | 8500 ot/min. |
| Rozmery balenia | 22.0 x 13.0 x 98.0 cm |