Aku strunová kosačka Bosch UniGrassCut 18V-26-500 SET 06008C1F00
Aku strunová kosačka Bosch UniGrassCut 18V-26-500 je navrhnutá pre maximálne pohodlie a efektivitu pri práci v záhrade. Vďaka teleskopickému nastaveniu výšky si ju jednoducho prispôsobíte tak, aby bola manipulácia pohodlná a ergonomická.
Funkcia EdgeSimple umožňuje jednoduché a presné začisťovanie okrajov trávnika – stačí len ťuknúť a otočiť rukoväťou. Na prácu v ťažko prístupných miestach, napríklad pod lavičkami, je kosačka vybavená naklápacou hlavou, ktorá zabezpečí presné vyžínanie aj na týchto miestach.
Poloautomatická cievka eliminuje potrebu ručného nastavovania, čím šetrí čas a zjednodušuje prácu. Kosačka je ideálna na začisťovanie okrajov, vyžínanie, kosenie trávy a odstraňovanie buriny na malých až stredne veľkých trávnikoch.
Aku strunová kosačka Bosch UniGrassCut 18V-26-500 je súčasťou aku programu Bosch POWER FOR ALL 18 V.
Rozmery (d × š × v): 133 × 26 × 34 cm
Kapacita struny na cievke: 4 m
Výhody:
Obsah balenia:
Akumulátor a nabíjačka sú súčasťou balenia.
| Kategória | Aku strunové sekačky s bateriou a nabíjačkou |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| AKU program | Bosch Power For All 18V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnosť | 2 kg |
| Pracovný nástroj | Struna |
| Hladina akustického výkonu | 90 dB |
| Napätie | 18 V |
| Priemer struny | 1,6 mm |
| Odvíjanie struny | Poloautomatické |
| Kapacita akumulátora | 2 Ah |
| Otáčky strunovej hlavy | 8500 ot /min |
| Pracovný záber strunovej hlavy | 26 cm |
| Rozmery balenia | 22.0 x 13.0 x 98.0 cm |