Nákup a objednávka
Aku strunová kosačka Bosch UniversalGrassCut 18V-260 06008C1D03
Inteligentný dizajn pre prirodzenú a pohodlnú prácu na záhrade. Ergonomický dizajn rukoväte v tvare písmena V pre pohodlný postoj pri práci. Funkcia IntelliFEED automaticky odvíja strunu pre prácu bez prerušovania. Všestranná hlava umožňuje náklon a úpravu okrajov bez použitia rúk.
Kosenie trávy a burín, zastrihovanie trávnikov a úprava okrajov. Dostatočný výkon na úpravu okrajov ôsmich tenisových kurtov na jedno nabitie. Aku strunová kosačka Bosch je súčasťou aku programu POWER FOR ALL 18V a je tak kompatibilná s akumulátormi tohto radu. cm
| Kategória | AKU strunové sekačky |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| AKU program | Bosch Power For All 18V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Záber | 26 cm |
| Hmotnosť | 2.7 kg |
| Pracovný nástroj | Struna |
| Hladina akustického výkonu | 89 dB |
| Napätie | 18 V |
| Priemer struny | 1,6 mm |
| Odvíjanie struny | Automatické |
| Kapacita akumulátora | 2 Ah |
| Otáčky strunovej hlavy | 7300 ot /min |
| Pracovný záber strunovej hlavy | 26 cm |
| Rozmery balenia | 24.0 x 19.0 x 93.0 cm |