Nákup a objednávka
Aku strunová kosačka Bosch EasyGrassCut 18V-260 06008C1C05
Aku strunová kosačka predstavuje flexibilný a ľahko ovládateľný nástroj na úpravy menších záhrad a trávnikov. 18V aku vyžínač Bosch je vybavený poloautomatickým nastavením dĺžky struny a otočnou kosiacou hlavou o 180° pre jednoduché začisťovanie okrajov a horšie prístupných miest. kosenie so zvýšeným záberom až 26 cm. Aku strunová kosačka Bosch je súčasťou aku programu POWER FOR ALL 18V a je tak kompatibilná s akumulátormi tohto radu. x 320 mm
Výhody:
Obsah balenia:
Akumulátory a nabíjačka sú súčasťou balenia.
| Kategória | Aku strunové sekačky s bateriou a nabíjačkou |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| AKU program | Bosch Power For All 18V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Záber | 26 cm |
| Hmotnosť | 2.2 kg |
| Pracovný nástroj | Struna |
| Hladina akustického výkonu | 82 dB |
| Napätie | 18 V |
| Priemer struny | 1,6 mm |
| Odvíjanie struny | Poloautomatické |
| Kapacita akumulátora | 2 Ah |
| Funkcie | Nastaviteľný uhol hlavy |
| Otáčky strunovej hlavy | 8500 ot /min |
| Pracovný záber strunovej hlavy | 26 cm |
| Rozmery balenia | 22.0 x 13.0 x 47.0 cm |