Aku strunová kosačka Bosch EasyGrassCut 18V-26 SET 06008C1C03
Aku strunová kosačka Bosch EasyGrassCut 18V-26 je ideálna na rýchle vyžínanie bez obmedzenia káblom. Vďaka vyváženej a ľahkej konštrukcii ponúka jednoduché a pohodlné ovládanie, takže je vhodná na bežné kosenie trávy a buriny, zastrihovanie trávnikov aj úpravu okrajov.
Funkcia EdgeSimple umožňuje začisťovanie okrajov jednoduchým ťuknutím a otočením rukoväti. Komfort pri práci zvyšuje aj poloautomatická cievka, ktorá eliminuje potrebu ručného nastavovania struny. Na jedno nabitie ponúka dostatok výkonu na úpravu okrajov až šiestich tenisových kurtov, čo z nej robí praktické riešenie na pravidelnú údržbu záhrady.
Motor vyžínača EasyGrassCut je napájaný 18 V akumulátorom a poskytuje kvalitný výkon kosenia so záberom až 26 cm. Kosačka je súčasťou aku programu POWER FOR ALL 18V, a je tak kompatibilná s akumulátormi tejto rady – jeden akumulátor pre celý systém náradia v aliancii.
Hrúbka struny: 1,6 mm
Doba nabíjania akumulátora: cca 60 min
Hmotnosť s akumulátorom (2,5 Ah): 2,2 kg
Kapacita strunovej cievky: 4 m
Rozmery (d × š × v): 1160 × 280 × 320 mm
Výhody:
Obsah balenia:
Akumulátor a nabíjačka sú súčasťou balenia.
| Kategória | Aku strunové sekačky s bateriou a nabíjačkou |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| AKU program | Bosch Power For All 18V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnosť | 2.2 kg |
| Pracovný nástroj | Struna |
| Hladina akustického výkonu | 82 dB |
| Napätie | 18 V |
| Priemer struny | 1,6 mm |
| Odvíjanie struny | Poloautomatické |
| Kapacita akumulátora | 2.5 Ah |
| Otáčky strunovej hlavy | 8500 ot /min |
| Pracovný záber strunovej hlavy | 26 cm |
| Rozmery balenia | 22.0 x 13.0 x 47.0 cm |