Nákup a objednávka
Aku kosačka Einhell GE-CM 36/36 (2x4 Ah)
Aku kosačka Einhell GE-CM 36/36 je súčasťou rodiny Power X-Change a je ideálna pre m2. Je poháňaná dvomi 18V akumulátormi s kapacitou 4,0 Ah, ktoré sú súčasťou balenia spolu s dvoma nabíjačkami. Akumulátory majú praktický indikátor nabitia s tromi LED diódami a sú kompatibilné s ostatnými zariadeniami z radu Power X-Change.
Táto výkonná kosačka je vybavená bezuhlíkovým motorom Einhell, ktorý sa vyznačuje dlhšou životnosťou. Kosačka ponúka 6 úrovní centrálneho nastavenia výšky kosenia, čo umožňuje ľahké prispôsobenie potrebám vašej záhrady. Rukoväť je sklopná a výškovo nastaviteľná v troch úrovniach, čo zaisťuje pohodlnú manipuláciu. prácu.
Výhody:
| Kategória | Aku sekačky bez pojazdu so záberom do 37 cm |
| Výrobca | Einhell / Informace o výrobci |
| AKU program | Einhell Power X-Change 18V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Materiál | Plast |
| Pojezd | Nie |
| Akumulátor - typ | Li -ion |
| Záber | 36 cm |
| Hmotnosť | 13.4 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Nastavenie výšky rukoväte , Ukazovateľ plnosti koša |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Hladina akustického výkonu | 90 dB |
| Napätie | 18 V |
| Veľkosť záhrady až | 400 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 75 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 25 mm |
| Kapacita akumulátora | 4 Ah |
| Veľkosť zadných kolies | 22 cm |
| Veľkosť predných kolies | 14.5 cm |
| Bezuhlíkový motor | áno |
| Objem koša | 40 l |
| Maximálne otáčky | 3400 ot/min. |
| Rozmery balenia | 38.0 x 49.0 x 76.0 cm |