Nákup a objednávka
Aku kosačka Bosch AdvancedRotak 36V-40-650 06008B9F01
Aku kosačka Bosch AdvancedRotak 36V-40-650 je výkonný nástroj, ktorý ponúka výkonný nástroj. bezuhlíkovému motoru sa vyznačuje vysokou výkonnosťou a dlhšou životnosťou, čo z nej robí spoľahlivého pomocníka pri starostlivosti o vašu záhradu. znižujú námahu pri práci a umožňujú ľahké ovládanie kosačky aj na väčších plochách.
Súčasťou kosačky je kvalitný textilný kôš na zber trávy, ktorý je vybavený praktickým indikátorom plnosti. Vďaka tomu vždy viete, kedy je potrebné kôš vyprázdniť práce.
Technológia Syneon optimalizuje výkon kosačky a predlžuje dobu chodu, čo zaručuje spoľahlivú a dlhodobú prevádzku.
Aku kosačka Bosch AdvancedRotak 36V-40 all 36 V.
Výhody:
Obsah balenia:
Akumulátory a nabíjačka sú súčasťou balenia.
| Kategória | Aku sekačky bez pojazdu so záberom od 38 cm |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| AKU program | Bosch Power For All 36V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Pojezd | Nie |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Záber | 40 cm |
| Hmotnosť | 16.5 kg |
| Funkcia | Edge cutting , Nastavenie výšky rukoväte , Ukazovateľ plnosti koša |
| Hladina akustického výkonu | 90 dB |
| Napätie | 36 V |
| Veľkosť záhrady až | 650 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 80 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 25 mm |
| Kapacita akumulátora | 2 Ah |
| Bezuhlíkový motor | áno |
| Objem koša | 50 l |
| Rozmery balenia | 50.0 x 46.0 x 76.0 cm |