Nákup a objednávka
Aku kosačka Scheppach BC-MP320-X 5911413900
Aku kosačka Scheppach BC-MP320-X ponúka tri možnosti kosenia: kosenie trávy, zber trávy do koša. Jej jedinečný dizajn umožňuje presné kosenie blízko okrajov, pretože tráva je automaticky priťahovaná k rotujúcemu nožu, čo zaisťuje čisté výsledky aj pozdĺž obrubníkov. Akumulátorová prevádzka robí kosačku pohodlnou a ľahko ovládateľnou.
Táto kosačka je ideálna pre menšie záhrady s rozlohou až 250–300 m2. Výšku kosenia je možné ľahko nastaviť pomocou trojúrovňového systému v rozmedzí od 20 do 60 mm. Disponuje 30-litrovým zberným košom na trávu s indikátorom naplnenia, čo uľahčuje údržbu. Pre väčšiu bezpečnosť je kosačka vybavená bezpečnostným kľúčom a skladacím krytom na ochranu batérie. Vysoko odolný nôž zo špeciálnej ocele zaisťuje dlhú životnosť. Skladacia rukoväť navyše umožňuje jednoduché a úsporné skladovanie. Kosačka je dodávaná bez batérie a nabíjačky.
Moderný bezuhlíkový motor Brushless zaisťuje vysokú účinnosť, dlhšiu životnosť batérie, dlhú trvanlivosť a minimálne opotrebenie. Jej robustná konštrukcia v kombinácii s integrovanou rukoväťou zaisťuje jednoduchú manipuláciu a prepravu. Kosačka je plne kompatibilná s batériami a nabíjačkami. Scheppach IXES 20V, čo poskytuje maximálnu flexibilitu a pohodlie bez káblov. cm
Výhody:
Obsah balenia:
1x Aku kosačka Scheppach BC-MP320-X 5911413900Akumulátor a nabíjačka nie sú súčasťou balenia.
| Kategória | Aku sekačky bez pojazdu so záberom do 37 cm |
| Výrobca | Scheppach / Informace o výrobci |
| AKU program | Scheppach IXES 20V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Materiál | Plast |
| Pojezd | Nie |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Záber | 32 cm |
| Hmotnosť | 8.5 kg |
| Funkcia | Ukazovateľ plnosti koša |
| Hladina akustického výkonu | 93 dB |
| Napätie | 20 V |
| Veľkosť záhrady až | 300 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 60 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 20 mm |
| Bezuhlíkový motor | áno |
| Objem koša | 30 l |
| Rozmery balenia | 40.0 x 62.0 x 33.0 cm |