Nákup a objednávka
Aku robotický vysávač Marimex SupraVac Hudson 10800037
Aku robotický vysávač Marimex SupraVac Hudson je výkonný bazénový robot navrhnutý výhradne pre použitie pod vodou. dna do 20 m2 a maximálnou prevádzkovou hĺbkou až 3 metre.
Na jedno nabitie zvládne pracovať až 45 minút, čo zaisťuje dostatok času na dôkladné vyčistenie bazéna. Vysávač je vybavený priehľadnou nádobou na nečistoty s objemom 2,2 litra, ktorá umožňuje jednoduchú kontrolu aktuálneho stavu naplnenia. Vďaka ergonomickej rukoväti je manipulácia s vysávačom a jeho vybratie z bazéna jednoduché a pohodlné. Doba prevádzky až 45 min. na jedno nabitie
Výhody:
Obsah balenia:
1 x aku robotický vysávač Marimex SupraVac Hudson| Kategória | Akumulátorové bazénové vysavače |
| Výrobca | Marimex / Informace o výrobci |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Hmotnosť | 4.6 kg |
| Napätie | 7.4 V |
| Objem | 2.2 l |
| Kapacita akumulátora | 2 Ah |
| Hĺbka vody | 3 m |
| Maximálna odporúčaná plocha bazéna | 20 m2 |
| Rozmery balenia | 32.0 x 32.0 x 42.0 cm |