Nákup a objednávka
Aku robotický vysávač Marimex SupraVac Colorado 10800048
Aku robotický vysávač Marimex SupraVac Colorado je bezdrôtový a prenosný pomocník, ideálny pre údržbu nadzemných aj zapustených bazénov s rovným dnom . class="pb-2">Je vhodný pre bazény do priemeru 9 ma celkovej veľkosti dna až 65 m2. Tento vysávač je navrhnutý pre efektívne odstraňovanie lístia a drobných nečistôt z dna bazéna. Vďaka chytrému senzoru sa vysávač dokáže efektívne otáčať pri stenách bazéna, čo zaisťuje dôkladné čistenie. Vodný senzor mu umožňuje automatické zapínanie a vypínanie, zatiaľ čo funkcia automatického parkovania zaistí, že sa vysávač vždy zastaví pri stene bazéna. To uľahčuje jeho vybratie z vody, a to aj v prípade vybitia batérie.
Ďalšou praktickou funkciou je ventil, ktorý umožňuje rýchle vypúšťanie vody z vysávača, a veľké ergonomické držadlo, vďaka ktorému je manipulácia s vysávačom jednoduchá. Vysávač je vybavený jedinečnou nádobou na zber nečistôt, veľkými protišmykovými kolesami a dobíjacím káblom.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Automatické bazénové vysavače |
| Výrobca | Marimex / Informace o výrobci |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Hmotnosť | 6.9 kg |
| Napätie | 12 V |
| Kapacita akumulátora | 4 Ah |
| Priemer bazéna | 9 m |
| Hĺbka vody | 3 m |
| Maximálna odporúčaná plocha bazéna | 65 m2 |
| Rozmery balenia | 44.0 x 40.0 x 44.0 cm |