Nákup a objednávka
Aku krovinorez Makita LXT DUR190URT3
Aku krovinorez Makita LXT DUR190URT3 je ideálnou voľbou pre každého, kto hľadá kombináciu výkonu, spoľahlivosti a moderných technológií. class="pb-2">Silný bezuhlíkový motor napájaný moderným akumulátorom Li-ion 18V garantuje dlhú výdrž na jedno nabitie, nízke vibrácie a tichý chod, vďaka ktorému nevyrušíte susedov ani pri práci v pokojných lokalitách. Ochranu stroja aj pri práci v prašnom alebo vlhkom prostredí zaisťuje inovatívne technológie XPT. Praktickou funkciou je tiež možnosť prepnutia na spätný chod pre ľahké očistenie nástroja pri upchatí. Aku krovinorez Makita je súčasťou aku programu Makita LXT a tak je kompatibilný s akumulátormi tohto radu. š x v): 1836 x 610 x 473 mm
Výhody:
Obsah balenia:
LXT Makita DUR190URT3| Kategória | AKU krovinorezy s bateriou a nabíjačkou |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| AKU program | Makita LXT |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnosť | 3.4 kg |
| Funkcia | Antivibračný systém |
| Pracovný nástroj | Struna , Nôž |
| Hladina akustického výkonu | 87 dB |
| Napätie | 18 V |
| Priemer struny | 2-2,4 mm |
| Odvíjanie struny | Poloautomatické |
| Kapacita akumulátora | 5 Ah |
| Otáčky strunovej hlavy | 6000 ot /min |
| Pracovný záber strunovej hlavy | 30 cm |
| Pracovný záber noža | 23 cm |
| Bezuhlíkový motor | áno |
| Rozmery balenia | 20.0 x 20.0 x 176.0 cm |