Aku kosačka FIELDMANN FZR 70335-A
S akumulátorovou kosačkou na trávu FIELDMANN kosíte váš trávnik ľahko, rýchlo a šetrne k životnému prostrediu. Vďaka akumulátorovému pohonu si nemusíte robiť žiadne starosti s prístupom k elektrine ani s elektrickým káblom. Táto aku kosačka sa skvele hodí na kosenie malých trávnatých plôch.
Manipuláciu s kosačkou vám uľahčí výškovo nastaviteľná rukoväť a integrované prepravné madlo. Zberný kôš je doplnený ukazovateľom zaplnenia, ktorý vám ušetrí zbytočnú kontrolu jeho obsahu.
Stroj je vybavený moderným bezuhlíkovým motorom s dlhou životnosťou a nulovými nárokmi na údržbu. Bezpečnostný spínač bráni náhodnému zapnutiu čepele a moderná konštrukcia z odolného plastu je zárukou dlhej životnosti.
Kosačka dosahuje dostatočný výkon vďaka plnému využitiu sily 2x 20V akumulátorov v spojení s elektronickou . Na kosenie musia byť vložené obidva akumulátory rovnakej kapacity. Dodávané batérie sú kompatibilné do všetkých výrobkov spoločnosti FIELDMANN radu FAST POWER 20V.
Aku kosačka FIELDMANN FZR 70335-A POWER 20V.
Výhody:
Obsah balenia:
Akumulátory a nabíjačka sú súčasťou balenia.
| Kategória | Aku sekačky bez pojazdu so záberom do 37 cm |
| Výrobca | Fieldmann / Informace o výrobci |
| AKU program | Fieldmann Fast Power 20V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Materiál | Plast |
| Pojezd | Nie |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Záber | 33 cm |
| Hmotnosť | 12.5 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Nastavenie výšky rukoväte , Ukazovateľ plnosti koša |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Napätie | 20 V |
| Veľkosť záhrady až | 350 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 65 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 25 mm |
| Kapacita akumulátora | 2 Ah |
| Bezuhlíkový motor | áno |
| Objem koša | 35 l |
| Maximálne otáčky | 3900 ot/min. |
| Rozmery balenia | 43.0 x 41.0 x 65.0 cm |