Aku kosačka EGO LM1914E-SP SET
Aku kosačka EGO LM1914E-SP patrí medzi najobľúbenejšie modely vďaka ideálnemu pomeru výkonu a veľkosti. Ponúka záber 47 cm, plynule premenlivý pojazd, výkonný bezuhlíkový motor a 55l zberný kôš, takže zvládne aj väčšie trávniky svižne a bez zbytočných prestávok.
Účinný bezuhlíkový elektromotor je zároveň mimoriadne tichý a spolu s odolným podvozkom z húževnatého polypropylénu dobre znáša každodenné nasadenie aj premenlivé počasie. Pri optimálnych podmienkach vám batéria 6,0 Ah môže vystačiť až na cca 1000 m² pokosenej plochy.
Komfort pri práci zvyšuje automaticky variabilný pojazd s plynulou reguláciou, ktorý drží ideálne tempo podľa podmienok v tráve. Na rukoväti je interaktívny LED panel s voľbou režimov ECO / 1 / 2 – jednoducho tak prepnete medzi úsporou energie a maximálnym výkonom, a to jediným tlačidlom priamo počas kosenia.
Praktickým doplnkom sú LED svetlomety na prácu v horšie osvetlených miestach a tiež teleskopická, výškovo nastaviteľná rukoväť, vďaka ktorej sa kosačka pohodlne vedie aj skladuje. Po skončení práce oceníte skladaciu konštrukciu na jednoduché čistenie a uloženie „na stojáka“.
Model s označením LM1914E-SP z aku programu EGO Power+ 56V je dodávaný s akumulátorom a rýchlonabíjačkou. Voliteľne je možné dokúpiť aj mulčovaciu súpravu ABP1900 a súpravu zadného valca pojazdu AR1900.
Výhody:
Obsah balenia:
Akumulátor a nabíjačka sú súčasťou balenia.
| Kategória | Aku sekačky s bateriou a nabíjačkou |
| Výrobca | EGO / Informace o výrobci |
| AKU program | EGO Power+ 56 V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Materiál | Plast |
| Pojezd | Áno |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Záber | 47 cm |
| Hmotnosť | 27.6 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Nastavenie výšky rukoväte , Nastaviteľná rýchlosť pojazdu , Ovládanie otáčok motora , Ukazovateľ plnosti koša |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Hladina akustického výkonu | 94 dB |
| Napätie | 56 V |
| Veľkosť záhrady až | 1000 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 80 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 20 mm |
| Maximálna rýchlosť | 5 km/h |
| Minimálna rýchlosť | 2.2 km/h |
| Bezuhlíkový motor | áno |
| Objem koša | 55 l |
| Maximálne otáčky | 3100 ot/min. |
| Rozmery balenia | 60.0 x 51.0 x 104.0 cm |