Nákup a objednávka
Aku kosačka EGO LM1910E-SP
Akumulátorová kosačka EGO LM1910E-SP je jedným z najobľúbenejších modelov vďaka ideálnemu pomeru výkonu a veľkosti. Ponúka záber 47 cm, plynulú reguláciu záberu, výkonný bezuhlíkový motor a zberný kôš s objemom 55 litrov, takže si hravo a bez zbytočných prestávok poradí aj s väčšími trávnikmi.
Účinný bezuhlíkový elektromotor je tiež výnimočne tichý a spolu s odolným polypropylénovým šasi dobre odoláva každodennému používaniu a premenlivým poveternostným podmienkam. Za optimálnych podmienok vám napríklad batéria s kapacitou 5,0 Ah vystačí až na približne 800 m² pokosenej plochy.
Komfort práce automaticky zvyšuje variabilný pojazd s plynulou reguláciou, ktorý udržiava ideálne tempo podľa podmienok trávy. Na rukoväti sa nachádza interaktívny LED panel s voľbou režimov ECO / 1 / 2 - takže môžete jednoducho prepínať medzi úsporným a maximálnym výkonom jediným tlačidlom priamo počas kosenia.
Medzi praktické doplnky patrí LED svetlomet na prácu v zle osvetlených oblastiach a teleskopická, výškovo nastaviteľná rukoväť, vďaka ktorej sa kosačka pohodlne ovláda a skladuje. Po skončení práce oceníte skladací dizajn na jednoduché čistenie a "stojanové" skladovanie.
LM1910E-SP z radu akumulátorových kosačiek EGO Power+ 56 V sa dodáva samostatne (bez akumulátora a nabíjačky). Voliteľne je možné zakúpiť aj mulčovaciu súpravu ABP1900 a súpravu zadného valca AR1900.
Výhody: Vhodný na prepravu dreva:
Obsah balenia:
Batéria a nabíjačka nie sú súčasťou balenia.
| Kategória | Aku sekačky s pojazdom |
| Výrobca | EGO / Informace o výrobci |
| AKU program | EGO Power+ 56 V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Materiál | Plast |
| Pojezd | Áno |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Záber | 47 cm |
| Hmotnosť | 25 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Nastavenie výšky rukoväte , Nastaviteľná rýchlosť pojazdu , Ovládanie otáčok motora , Ukazovateľ plnosti koša |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Hladina akustického výkonu | 94 dB |
| Napätie | 56 V |
| Veľkosť záhrady až | 1500 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 80 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 20 mm |
| Maximálna rýchlosť | 5 km/h |
| Minimálna rýchlosť | 2.2 km/h |
| Bezuhlíkový motor | áno |
| Objem koša | 55 l |
| Maximálne otáčky | 3100 ot/min. |
| Rozmery balenia | 60.0 x 51.0 x 104.0 cm |