Nákup a objednávka
3 x Diamantový kotúč segmentový Kreator UNIVERZAL 125 mm KRT080101
Tieto univerzálne kotúče poskytujú hladký rez pri rôznych druhoch materiálov. Ideálne pre rezanie kameňa, strešných škridiel, betónu a ďalších materiálov.
| Kategória | Diamantové kotúče na dlažbu priemer 125 mm |
| Výrobca | Kreator / Informace o výrobci |
| Priemer | 125 mm |
| Priemer kotúča | 125 mm |
| Vnútorný priemer | 22.23 mm |
| Hrúbka kotúča | 2.0 mm |
| Tvar segmentu | Segmentový |
| Upínanie | Upínacia matica M14 |
| Rozmery balenia | 20.0 x 1.0 x 32.0 cm |