3 x Diamantový kotúč segmentový Kreator UNIVERZAL 115mm KRT080100
Tieto univerzálne kotúče poskytujú hladký rez pri rôznych druhoch materiálov. Ideálna na rezanie kameňa, strešných škridiel, betónu a ďalších materiálov. mm
| Kategória | Diamantové kotúče na dlažbu priemer 115 mm |
| Výrobca | Kreator / Informace o výrobci |
| Priemer | 115 mm |
| Priemer kotúča | 115 mm |
| Vnútorný priemer | 22.23 mm |
| Hrúbka kotúča | 1.9 mm |
| Tvar segmentu | Segmentový |
| Upínanie | Upínacia matica M14 |
| Rozmery balenia | 20.0 x 2.0 x 30.0 cm |