Nákup a objednávka
3 x Diamantový kotúč celoobvodový Kreator 115 mm KRT080200
Tieto kotúče poskytujú hladký a presný rez. Ideálne na rezanie keramických obkladov, dlažieb, mramoru a porcelánu. Odporúčanie chladiť. Odporúčanie chladiť. 22,23 mm
| Kategória | Diamantové kotúče na dlažbu priemer 115 mm |
| Výrobca | Kreator / Informace o výrobci |
| Priemer | 115 mm |
| Priemer kotúča | 115 mm |
| Vnútorný priemer | 22.23 mm |
| Hrúbka kotúča | 1.9 mm |
| Tvar segmentu | Celoobvodový |
| Rozmery balenia | 19.0 x 1.0 x 30.0 cm |