Nákup a objednávka
Elektrická vŕtačka Makita 6408
Elektrická vŕtačka Makita 6408 je ľahký a kompaktný nástroj, ideálny pre rôzne vrtné práce. Vďaka vysoko výkonnému motoru Makita s veľkou výkonovou rezervou poskytuje spoľahlivý výkon a dlhú životnosť. Je dobre ovládateľná, čo zaisťuje jednoduché a presné použitie, a je vybavená robustným krytom motora, ktorý prispieva k jej odolnosti.
Vŕtačka má veľký vypínač s reguláciou otáčok a možnosťou ľavého a pravého chodu (L/P), čo poskytuje väčšiu flexibilitu pri práci. Upínací krk s priemerom 43 mm umožňuje ľahké uchytenie do stojana, čím sa zvyšuje jej univerzálnosť a použiteľnosť. Rozmer (d x š x v): 261 x 68 x 199 mm mm
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické vŕtačky bez príklepu |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 1.5 kg |
| Hladina akustického výkonu | 80 dB |
| Počet fáz | 1 |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 530 W |
| Rozsah upínania skľučovadla | 1,5 - 10 mm |
| Maximálne otáčky | 2500 ot/min. |
| Maximálny priemer vŕtania | 25 mm |
| Rozmery balenia | 8.0 x 24.0 x 27.0 cm |