Nákup a objednávka
Torzné bity 1/4" Makita Impact screw T40 B-63703
Torzné bity 1/4" Makita Impact screw B-63703 sú ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí potrebujú T40. V balení nájdete dva kusy týchto bitov s dĺžkou 25 mm, ktoré sú kompatibilné so všetkými bežnými skrutkovačmi a uťahovačmi s upínaním 1/4". Vďaka torznému prevedeniu dokážu bity pohlcovať rázy a krútiace momenty, čo výrazne predlžuje ich životnosť a materiály rázového uťahovača.
Bity sú vyrobené z kvalitného materiálu, ktoré zaisťujú maximálnu odolnosť voči opotrebovaniu aj pri častom používaní. Celková hmotnosť balenia je 0,2 kg, takže ich bez problémov uložíte do kufríka s náradím a budete ich mať vždy po ruke.
| Kategória | Bity |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Materiál | Kov |
| Hmotnosť | 0.2 kg |
| Upínanie nástroja | Šesťhran |
| Počet v sadě | 2 ks |
| Veľkosť upínania | 1/4" |
| Rozmery balenia | 13.0 x 5.0 x 1.0 cm |