Nákup a objednávka
Torzný bit 1/4" Makita Impact screw PH1 B-63600
Torzný bit 1/4" Makita Impact screw PH1 B-63600 je praktickou voľbou pre každého, kto sa venuje montovaniu alebo opravám. Tento bit s profilom PH1 je určený pre náročnejšiu prácu, kde oceníte jeho vysokú odolnosť a schopnosť tlmiť rázy vďaka torznému prevedeniu.
V balení nájdete dva kusy o dĺžke 25 mm, ktoré sú vhodné pre skrutkovače a uťahováky so systémom s tvrdšími materiálmi.
| Kategória | Bity |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Materiál | Kov |
| Hmotnosť | 0.21 kg |
| Upínanie nástroja | Šesťhran |
| Počet v sadě | 2 ks |
| Veľkosť upínania | 1/4" |
| Rozmery balenia | 13.0 x 5.0 x 1.0 cm |