Sada čerpadla na vývodový hriadeľ GÜDE ZWP 180-20 – 10-dielna
Čerpadlo na vývodový hriadeľ GÜDE ZWP 180-20 s 10-dielnou výbavou je výkonné zariadenie určené na čerpanie povrchovej vody, najmä pre potreby poľnohospodárskej malovýroby. Je ideálne na čerpanie a prečerpávanie tečúcej aj stojatej vody z prírodných alebo umelých nádrží, na zavlažovanie menších pestovateľských plôch a na napájanie stád na pastvinách z cisterien.
GÜDE ZWP 180-20 je vhodné aj na hnojenie polí a záhonov kvapalnými hnojivami, postrek nežiaducich rastlinných a živočíšnych organizmov chemickými prostriedkami a na oplach agrotechniky a ďalších strojov prúdom vody. Toto samonasávacie čerpadlo je poháňané vývodovým hriadeľom, ktorý prenáša krútiaci moment z motora traktora, čo zabezpečuje spoľahlivú a efektívnu prevádzku. Smer otáčania doprava.
Využitie:
Konštrukcia:
Obsah balenia:
| Kategória | Čerpadlá |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Hmotnost | 14.1 kg |
| Maximální průtok | 10800 l/h |
| Maximální výtlak | 20 m |
| Maximální sací výška | 5 m |
| Max. tlak | 20 bar |
| Průměr hadice | 1 3/4 " |
| Maximální otáčky | 700 ot/min. |
| Rozmery balenia | 38.0 x 42.0 x 58.0 cm |