Nákup a objednávka
Čerpadlo na vývodový hriadeľ GÜDE ZWP 280-30
Výkonné čerpadlo, určené na čerpanie povrchovej vody najmä pre potreby poľnohospodárskej malovýroby. nádrží, zavlažovanie (menších) pestovateľských plôch, napájanie stád na pastvinách (z cisterien). Samonasávacie čerpadlo, poháňané vývodovým hriadeľom prenášajúcim krútiaci moment motora (traktora). Smer otáčania doprava aj doľava.
Konštrukcia:
zoceloliatinyObsah balenie:
| Kategória | Čerpadlá |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Hmotnosť | 19.5 kg |
| Maximálny prietok | 16800 l/h |
| Maximálny výtlak | 30 m |
| Maximálna sacia výška | 5 m |
| Max. tlak | 30 bar |
| Priemer hadice | 1 1/2 " |
| Maximálne otáčky | 700 ot/min. |
| Rozmery balenia | 26.0 x 24.0 x 30.0 cm |