Štartovacia súprava Bosch 18V/2×2,5Ah s nabíjačkou 1600A031T5
Štartovacia súprava Bosch s nabíjačkou AL 18V-44 a dvoma akumulátormi 2,5 Ah z aku programu Bosch 18V POWER FOR ALL Home & Garden je univerzálnou voľbou pre domáce aj záhradné náradie tejto značky. Nabíjačka aj akumulátory sú zároveň súčasťou programu 18 V POWER FOR ALL ALLIANCE, takže sú kompatibilné naprieč širokou ponukou produktov do dielne aj záhrady – nielen od Bosch, ale aj od ďalších výrobcov v tejto aliancii.
Súprava umožňuje rýchle nabíjanie, pričom akumulátor s kapacitou 2,5 Ah dosiahne plné nabitie približne za 44 minút. Kompatibilita s celým systémom 18V POWER FOR ALL zabezpečuje maximálnu flexibilitu pri práci na rôznych projektoch v domácnosti aj na záhrade.
Obsah balenia:
| Kategória | Akumulátory a nabíjačky Bosch 18V POWER FOR ALL |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| AKU program | Bosch Power For All 18V |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnosť | 1.2 kg |
| Napätie | 18 V |
| Kapacita akumulátora | 2.5 Ah |
| Rozmery balenia | 17.0 x 8.0 x 29.0 cm |