Nákup a objednávka
Skrutkový bit Bosch PRO Impact Control 25 mm PH1 2 ks 2608522468
Skrutkový bit Bosch výkonnostnej triedy PRO je vybavený rozšírenou torznou zónou, ktorá efektívne absorbuje torzné napätie na špičke bitu. Vďaka tomu je zaistená dlhá životnosť a spoľahlivosť pri používaní. Tepelne spracovaná modifikovaná oceľ pre vynikajúcu pevnosť a odolnosť voči vysokému krútiacemu momentu.
Šesťhranná stopka je navrhnutá pre pevné upnutie a maximálny prenos krútiaceho momentu, čo umožňuje efektívnu prácu s trojčeľusťovými skľučovadlami aj s upínaním nástrojov.
| Kategória | Bity |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Hmotnosť | 0.2 kg |
| Upínanie nástroja | Šesťhran |
| Počet v sadě | 2 ks |
| Veľkosť upínania | 1/4" |
| Výkonnostná trieda | Bosch PRO |
| Dĺžka | 25 mm |
| Rozmery balenia | 8.0 x 3.0 x 26.0 cm |