Nákup a objednávka
Skrutkový bit Bosch PRO Impact Control 25 mm T10 2 ks 2608522472
Skrutkový bit Bosch výkonnostnej triedy PRO je vybavený rozšírenou torznou zónou, ktorá efektívne absorbuje torzné napätie na špičke bitu. Vďaka tomu je zaistená dlhá životnosť a spoľahlivosť pri používaní. Tepelne spracovaná modifikovaná oceľ pre vynikajúcu pevnosť a odolnosť voči vysokému krútiacemu momentu. Šesťhranná stopka je navrhnutá pre pevné upnutie a maximálny prenos krútiaceho momentu, čo umožňuje efektívnu prácu 1/4" vnútorným šesťhranným upínaním nástrojov.
Obsah balenia:
| Kategória | Bity |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Hmotnosť | 0.1 kg |
| Upínanie nástroja | Šesťhran |
| Počet v sadě | 2 ks |
| Veľkosť upínania | 1/4" |
| Výkonnostná trieda | Bosch PRO |
| Dĺžka | 25 mm |
| Rozmery balenia | 5.0 x 6.0 x 9.0 cm |