Nákup a objednávka
Špeciálny diamantový rezný kotúč MAGG 230 mm DKAM230
Diamantový kotúč určený do uhlových brúsok. Vhodný pre rôzne materiály ako liatina, oceľ, nerezová oceľ, drevo, neželezné kovy, zosilnený betón, rôzne kamene, korene, umelá hmota, palety, guma, plastové rúrky Kotúč je vhodný pre rezanie za sucha.
| Kategória | Diamantové kotúče na kov priemer 230 mm |
| Výrobca | MAGG PROFI / Informace o výrobci |
| Priemer | 230 mm |
| Priemer kotúča | 230 mm |
| Vnútorný priemer | 22.23 mm |
| Hrúbka kotúča | 1.8 mm |
| Tvar segmentu | Segmentový |
| Upínanie | Upínacia matica M14 |
| Rozmery balenia | 28.0 x 29.0 x 1.0 cm |