Nákup a objednávka
Pilový kotouč Scheppach 210 mm sada 7901200715
Štandardný rad pílových kotúčov na rezanie dreva, laminátu a hliníka kotúčovými pílami. Konštrukcia kotúčov je upravená pre spoľahlivý rez a dlhú životnosť.
Opracovatelné materiály:
Obsah balenia:
| Kategória | Pílové kotúče na drevo |
| Výrobca | Scheppach / Informace o výrobci |
| Hmotnosť | 0.96 kg |
| Priemer kotúča | 210 mm |
| Počet v sadě | 3 ks |
| Počet zubov | 24/48/60 |
| Vnútorný priemer | 30/25,4 mm |
| Hrúbka kotúča | 2.2 mm |
| Rozmery balenia | 26.0 x 26.0 x 2.0 cm |