| Kategória | Záhradné ridery |
| Výrobca | Scheppach / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Materiál | Oceľ |
| Počet rýchlostí vpred | 4 |
| Počet rýchlostí vzad | 1 |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Záber | 61 cm |
| Hmotnosť | 120 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Bočné vyhadzovanie , Elektrický štart , Manuálny štart , Nastaviteľná rýchlosť pojazdu , Spätný chod |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Výkon | 4400 W |
| Objem motora | 224 cm3 |
| Napätie | 20 V |
| Počet nožov | 1 |
| Start | Ručné i elektrický |
| Veľkosť záhrady až | 2600 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 75 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 30 mm |
| Kapacita akumulátora | 2 Ah |
| Maximálna rýchlosť | 6 km/h |
| Minimálna rýchlosť | 1.5 km/h |
| Objem koša | 150 l |
| Počet valcov | 1 |
| Prevodovka | Mechanická |
| Rozmery balenia | 148.0 x 77.0 x 86.0 cm |