Benzínový rider Riwall PRO RMR 62 TRD
Benzínový rider RMR 62 TRD je kompaktná traktorová kosačka, ktorá je ideálna pre údržbu menších a stredných záhrad až do veľkosti približne 3 000 m2. Tento stroj je navrhnutý tak, aby poskytoval vynikajúce zberacie schopnosti, vďaka prepracovanému systému prúdenia vzduchu, ktorý efektívne prenáša pokosenú trávu do zberného koša. Spoľahlivý motor Loncin s maximálnym výkonom 6,1 HP ponúka odľahčenú konštrukciu, inovatívny systém tesnenia a automatický sýtič pre bezproblémové . Pre ešte väčšie pohodlie je k dispozícii duálny systém štartovanýí, umožňujúci spustenie motora buď elektricky, alebo pomocou štartovacej šnúry.
Mechanická prevodovka prináša odolnosť a jednoduchú údržbu, zatiaľ čo robustná konštrukcia stroja, vrátane žacieho ústrojenstva a oceľového rámu, zaisťuje dlhú životnosť. Oceľové žacie ústrojenstvo je navyše vybavené najmodernejšou práškovou technológiou lakovania pre maximálnu odolnosť proti korózii.
Medzi ďalšie výhody patrí ochranný mechanizmus žacieho ústrojenstva, ktorý pri náraze noža na pevnú prekážku dovolí remeňu prekĺznuť a tým chráni hriadeľ sa. Plávajúce žacie ústrojenstvo vyrovnáva nerovnosti terénu a vyosené umiestnenie umožňuje efektívne kosenie aj v tesnej blízkosti prekážok, múrikov, chodníkov. ľahké nastupovanie, veľký volant pre pohodlný úchop a malý polomer otáčania pre vynikajúcu manévrovateľnosť. Integrovaná tryska na pripojenie hadice uľahčuje čistenie žacieho priestoru.
Poznámka: Ridery nie sú dodávané kompletne zostavené. Pokiaľ si nie ste istí montážou, odporúčame využiť našu službu odborného zostavenia a sprevádzkovania. Budete tak mať istotu, že všetko bude fungovať, ako má.
| Kategória | Záhradné ridery |
| Výrobca | Riwall / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Materiál | Oceľ |
| Počet rýchlostí vpred | 4 |
| Počet rýchlostí vzad | 1 |
| Záber | 62 cm |
| Hmotnosť | 125 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Elektrický štart , Manuálny štart , Nastaviteľná rýchlosť pojazdu , Spätný chod |
| Výrobce motoru | Loncin |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Objem palivovej nádrže | 1.4 l |
| Výkon | 4500 W |
| Objem motora | 224 cm3 |
| Počet nožov | 1 |
| Start | Ručné i elektrický |
| Veľkosť záhrady až | 3000 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 90 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 30 mm |
| Objem olejovej nádrže | 0.5 l |
| Maximálna rýchlosť | 4.5 km/h |
| Minimálna rýchlosť | 1.5 km/h |
| Objem koša | 130 l |
| Počet valcov | 1 |
| Prevodovka | Mechanická |
| Rozmery balenia | 79.0 x 85.0 x 0.0 cm |