Nákup a objednávka
Scheppach HS 105 Elektrická stolová píla 5901324901
Elektrická stolová píla Scheppach HS 105 je ideálna na presné pozdĺžne a pokosové rezy, rezanie nosníkov a profilovaných dosiek. Vďaka motoru s príkonom 2000 W a pílovému kotúču s priemerom 254 mm s karbidovými hrotmi ponúka rýchly postup práce a bezpečný rez aj pri tvrdších materiáloch. Okrem toho maximálna výška rezu 90 mm pri uhle 90° umožňuje spracovávať aj hrubšie obrobky.
Na pohodlnejšiu prácu s väčšími kusmi materiálu je píla vybavená predĺžením stola vpravo, ktoré rozširuje pracovnú plochu. Praktickou výhodou je aj integrovaný otvor na pripojenie odsávača pilín, ktorý pomáha udržiavať pracovný priestor čistejší a prehľadnejší. Stabilitu pri práci zabezpečuje robustná základňa z masívneho oceľového plechu s výškou 880 mm, ktorá podporuje aj ergonomickú polohu pri práci.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | GARLAND distribútor, sro |
| Výrobca | Scheppach / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 29 kg |
| Hladina akustického výkonu | 106.8 dB |
| Počet fáz | 1 |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 2000 W |
| Maximálne otáčky | 4800 ot/min. |
| Priemer kotúča | 254 mm |
| Výška rezu | 90 mm |
| Počet zubov | 24 |
| Vnútorný priemer | 30 mm |
| Rozmery balenia | 73.0 x 81.0 x 34.0 cm |