Nákup a objednávka
Stolová kotúčová píla GÜDE GTK 2000 A
Stolová kotúčová píla s plynule nastaviteľnou výškou pílového kotúča. Pracovný stôl je vyrobený z hliníka, má hliníkovú paralelnú zarážku, sklon je možné nastaviť pomocou ručného kolieska.
Rozšírenie stola je z oceľového plechu, oceľová skriňa je potiahnutá práškovou vrstvou. Súčasťou stolovej píly je zariadenie na odkladanie príslušenstva. Pílový kotúč typu HM má priemer 250 mm a je vyrobený zo spekaného karbidu.
Výhody:
| Kategória | Elektrické stolové píly |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Materiál | Kov / plast |
| Priemer | 250 mm |
| Hmotnosť | 21 kg |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 2000 W |
| Dĺžka kábla | 2.1 m |
| Priemer kotúča | 250 mm |
| Hĺbka rezu | 72 mm |
| Rozmery balenia | 57.0 x 32.0 x 70.0 cm |