Sada akumulátorov Bosch ProCore 18V/5,5Ah 4 ks 1600A02A2U
Sada akumulátorov Bosch ProCore 18V 4 ks využíva najnovšiu technológiu článkov a inteligentnú správu akumulátora, čo zaručuje o 87 %. Vďaka technológii COOLPACK 2.0 je zaistené nadštandardné vyžarovanie tepla, ktoré predlžuje životnosť akumulátorov o 135 % v porovnaní so štandardnými akumulátormi. 2008, čo poskytuje užívateľom veľkú flexibilitu a efektivitu pri práci. 18V 5,5Ah
| Kategória | Akumulátory a nabíjačky Bosch 18V PROFESSIONAL |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| AKU program | Bosch Professional 18V |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Hmotnosť | 1 kg |
| Napätie | 18 V |
| Kapacita akumulátora | 5.5 Ah |
| Rozmery balenia | 36.0 x 15.0 x 45.0 cm |