Rezný kotúč na kov FESTA 230 mm 22255
Rezný kotúč rovný, na rezanie kovových materiálov, liatiny a nerezu.
| Kategória | Rezné kotúče na kov priemer 230 mm |
| Výrobca | FESTA / Informace o výrobci |
| Priemer | 230 mm |
| Priemer kotúča | 230 mm |
| Vnútorný priemer | 22.23 mm |
| Hrúbka kotúča | 1.6 mm |
| Upínanie | Upínacia matica M14 |
| Rozmery balenia | 23.0 x 0.0 x 23.0 cm |