Nákup a objednávka
Rezný kotúč na kov MAGG 125 mm RK12508
Rezný kotúč do uhlových brúsok na rezanie kovu.
| Kategória | Rezné kotúče na kov priemer 125 mm |
| Výrobca | MAGG / Informace o výrobci |
| Priemer | 125 mm |
| Priemer kotúča | 125 mm |
| Vnútorný priemer | 22.23 mm |
| Hrúbka kotúča | 0.8 mm |
| Upínanie | Upínacia matica M14 |
| Rozmery balenia | 13.0 x 13.0 x 0.0 cm |