Nákup a objednávka
Rezný kotúč na drevo MAGG 125 mm SH125
Rezný kotúč na drevo 125 mm. Tento rezný kotúč je určený na rezanie a frézovanie dreva.
| Kategória | Rezné kotúče na drevo priemer 125 mm |
| Výrobca | MAGG / Informace o výrobci |
| Priemer | 125 mm |
| Maximálne otáčky | 11000 ot/min. |
| Priemer kotúča | 125 mm |
| Vnútorný priemer | 22.23 mm |
| Upínanie | Upínacia matica M14 |
| Rozmery balenia | 15.0 x 17.0 x 0.0 cm |