Rezný kotúč Makita 125 mm A-85363
Tento univerzálny kotúč je ideálny na spracovanie tehál, prírodného a umelého kameňa, bridlice, mramoru a farebných kovov. Poskytuje vysoký rezný výkon spojený s dlhou životnosťou. Navrhnutý špeciálne na použitie s uhlovými brúskami.
| Kategória | Rezné kotúče na kov |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Priemer | 125 mm |
| Priemer kotúča | 125 mm |
| Vnútorný priemer | 22.23 mm |
| Hrúbka kotúča | 3.2 mm |
| Upínanie | Upínacia matica M14 |
| Rozmery balenia | 13.0 x 13.0 x 1.0 cm |