Nákup a objednávka
Rezný kotúč Makita 125 mm 12 ks E-22953-12
Rezný kotúč Makita vyrobený metódou studeného lisovania so spojivom zo živice. Tento univerzálny kotúč je vhodný pre všetky oblasti spracovania kovov, vrátane ocele a liatiny.
Ponúka vysoký rezný výkon a dobrú životnosť. Je navrhnutý pre použitie s uhlovými brúskami a je ideálny pre akumulátorové nástroje. Balenie obsahuje 12 rezných kotúčov uložených v plastovom boxe. Rozmery: 125 x 0,8 x 22,23 mm Obsah balenia: ks
| Kategória | Rezné kotúče na kov priemer 125 mm |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Priemer | 125 mm |
| Maximálne otáčky | 12250 ot/min. |
| Priemer kotúča | 125 mm |
| Počet v sadě | 12 ks |
| Vnútorný priemer | 22.23 mm |
| Hrúbka kotúča | 0.8 mm |
| Upínanie | Upínacia matica M14 |
| Rozmery balenia | 13.0 x 13.0 x 1.0 cm |