Nákup a objednávka
Pílový kotúč univerzálny Kreator 89 mm 24T KRT020501
Tieto pílové kotúče sú vyrobené z legovanej ocele, ktorá zaručuje kombináciu flexibility a tvrdosti. Mimoriadne veľké kovové zuby zaisťujú dlhú životnosť. Ideálne na rezanie ľahkých kovov, plastu, laminátu, parkiet. Kotúč je vhodný pre ponorné píly. Rozmery kotúča: 89 x 15 x 1,8 mm Počet zubov: 24 Priemer otvoru kotúča: 15 mm
| Kategória | Pílové kotúče na drevo priemer 89 mm |
| Výrobca | Kreator / Informace o výrobci |
| Priemer | 89 mm |
| Priemer kotúča | 89 mm |
| Počet zubov | 24 |
| Vnútorný priemer | 15 mm |
| Hrúbka kotúča | 1.8 mm |
| Rozmery balenia | 12.0 x 1.0 x 17.0 cm |