Nákup a objednávka
Pílový kotúč univerzálny KREATOR 120mm 40T KRT020507
Tieto pílové kotúče sú vyrobené z legovanej ocele, ktorá zaručuje kombináciu flexibility a tvrdosti. Mimoriadne veľké kovové zuby zaisťujú dlhú životnosť. Ideálne pre rezanie ľahkých kovov, plastu, laminátu, parkiet.
| Kategória | Pílové kotúče na drevo |
| Výrobca | Kreator / Informace o výrobci |
| Priemer | 120 mm |
| Priemer kotúča | 120 mm |
| Počet zubov | 40 |
| Vnútorný priemer | 20 mm |
| Hrúbka kotúča | 2 mm |
| Rozmery balenia | 1.0 x 15.0 x 21.0 cm |