Pílový kotúč na drevo Makita Efficut 260 mm 80T B-67290
Špeciálny tvar zuba zaručuje pílovému kotúču veľmi rýchly a čistý rez. Konštrukcia kotúča je prispôsobená špecifickým požiadavkám akumulátorových píl.
Pílový kotúč je vhodný pre priečne a pozdĺžne rezy do drevených materiálov, mäkkého, tvrdého dreva, drevotriesky, MDF dosiek. 30 mm
| Kategória | Pílové kotúče na drevo |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Priemer | 260 mm |
| Maximálne otáčky | 5870 ot/min. |
| Priemer kotúča | 260 mm |
| Počet zubov | 80 |
| Vnútorný priemer | 30 mm |
| Hrúbka kotúča | 2.15 mm |
| Rozmery balenia | 34.0 x 29.0 x 1.0 cm |